گالری تصاویر غذاها و دسرهاصفحه اصلی  /  گالری تصاویر غذاها و دسرها


 تشریفات شایان فر 

پذیرایی مراسم عروسی یکی از مهمترین نکات خدمات عروسی و اولین وظیفه خدمات مجالس عروسی است. پذیرایی شایسته و بدون کم و کاست از مهمانان برای جلب رضایت و آرامش آنها در طول مراسم با رعایت استانداردهای طراحی تالار عروسی از مهمترین وظایف تشریفات مجالس است. عروس و داماد قبل از برگزاری مراسم عروسی دغدغه نوع و نحوه پذیرایی از مهمانان را دارند که امری کاملا طبیعی است و نمی توان به آن بی توجه بود.

 برگزاری مراسم متناسب با بوجه ی شما 

اگر به دنبال یک موسسه تشریفات عروسی حرفه ای هستید، تشریفات عروسی ارزان را انتخاب نکنید به دنبال موسسه تشریفات مجالسی باشید که با ایده های جالب برای مراسم عروسی و با در نظر گرفتن جزئیاتی مثل شیرینی خشک، شیرینی تر، تارت میوه و میوه چندین مدل درجه ۱ و در طول مراسم به طور مداوم شارژ خواهد شد، میزان غذا، شیرینی، آبمیوه، چای، نسکافه و فینگر فود و ... متناسب با بودجه شما برنامه ریزی کند.

 منوی غذای پذیرایی 

کیترینگ شایان فر با هدف تامین سلامتی و تضمین کیفیت غذا و به منظور احترام به مقام مشتریان عزیز کلیه فرآیندهای تهیه غذا از خرید و تهیه مواد اولیه ، طبخ، ارسال و سرو غذا را زیر نظر مشاور تغذیه و کنترل مواد غذایی انجام می دهد تا همواره کیفیت غذا و رضایتمندی مشتریان عزیز تضمین شده باشد. آشپزخانه ی تشریفات مجالس عروسی شایان فر همه روزه مسولیت تهیه ارسال و سرو غذا را در سمینار و همایش های مختلف و شام مجالس عروسی به عهده داشتند که با استفاده از وسایل نقلیه و شیوه ی حمل غذای گرم و مهارت کارکنان آشپزخانه در سیستم سرو و پذیرایی از انبوه مهمانان ، تشریفات مجالس شایان فر را نسبت به سایرین متمایز می سازد.کیترینگ شایان فر با منوی غذایی انتخابی شما عزیزان در کنار انواع دسر و سالادهای تازه و سس های مخصوص سرآشپز (کیترینگ شایان فر) میز شامی بی نظیر را فراهم می آورد به علاوه با استفاده از طراحان خلاق در زمینه سفره آرایی و نورپردازی و همچنین تزئینات محیطی تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی شایان فر میز پذیرایی منحصر به فرد و بی همتا را با مجلل ترین سلف سرویس بر پا می کند که به راحتی آمادگی پذیرایی به هر تعداد که تقاضا کنند را دارد.