چیدمانصفحه اصلی  /  چیدمانطراحی و دیزاین مجالس


تیم حرفه ای و آموزش دیده خدمات مجالس و تشریفات عروسی شایان فر متخصص در برگزاری جشن های با شکوه عروسی، تشریفات دیپلماتیک و خوشامدگویی هستند که این جشن ها و مراسم بخش بزرگی از شکوه و زیبایی خود را مدیون انتخاب نوع گل، رنگ دسته های گل، چیدمان، گل آرایی ، شمع آرایی و کریستال آرایی و... مجلس هستند.

 تزیین باغ برای مراسم عروسی 

طراحی باغ عروس و چیدمان لوازم و تجهیزات مجالس با بهترین دیزاین ها و زیبا ترین طرح ها توسط تشریفات شایان فر نیازمند رعایت چند اصل اساسی می باشد :

ـ دکوراسیون لاکچری

ـ  گل آرایی

ـ میز و صندلی های شیک

ـ  نورپردازی حرفه ای و...

ـ انتخاب فضای زیبا متناسب با سلیقه و بودجه شما عزیزان

ـ  طراحی حرفه ای

ـ  شمع آرایی

ـ  ظروف زیبا و کریستال آرایی

تشریفات عروسی شایان فر با در اختیار داشتن کادری مجرب متشکل از طراحان کار آزموده دارای مدارک معتبر بین المللی لوازم و دکوراسیون لاکچری و بهره گرفتن از تجربه ی بیش از یک دهه برگزاری مراسم های عروسی در این زمینه با توجه به طراحی پلان تالار عروسی و باغ از پیشتازان اصلی می باشد.


بهترین ها را از ما بخواهید


برگزاری مراسم عروسی و ارایه بهترین تشریفات عروسی و خدمات مجالس در لوکس‌ ترین تالار و باغ عروسی


 طراحی و دیزاین تشریفات مراسم عروسی 

تزیین باغ برای عروسی، ایده های جالب برای ورود عروس و داماد و دیزاین جایگاه عروس، نورپردازی حرفه ای و... همه وابسته به تخصص، تجربه و سلیقه کادر تشریفات مجالس است. تشریفات مجالس عروسی با ارائه بهترین خدمات مجالس عروسی در زمینه های مختلف بهترین شب را برای عروس و دامادها فراهم می کند و شما می توانید با انتخاب صحیح مکان برگزاری مراسم عروسی شکوه و زیبایی را در این شب تجربه کنید. خدمات مجالس عروسی به شما این فرصت را می دهد که بهترین فضا را برای برگزاری مراسم عروسی خود با کمترین بودجه انتخاب کنید.

 تشریفات عروسی شایان فر 

 خدمات مجالس عروسی تشریفات شایان فر به عنوان یکی از بهترین تشریفات عروسی در تهران متخصص در برگزاری مراسم عروسی می باشد که شما را در زمینه برگزاری مراسم عروسی یاری می کند و بهترین و زیباترین شب را برای شما فراهم می آورد.


گل آرایی


گل آرایی مجالس امروزه به بخش جدانشدنی از طراحی و دیزاین تبدیل شده است. در مهمانی های خصوصی تزیین خانه با شمع و گل، تزیین میز تولد با شمع یا تزیین میز تولد با گل و شمع به صورت ساده قابل انجام است ولی گل آرایی مجالس عروسی یا گل آرایی سفره عقد نیاز به تجربه و تخصص دارد که این تخصص تنها با آموزش گل آرایی مجالس در آموزشگاه گل آرایی بدست نخواهد آمد و نیاز به تجربه زیادی خواهد داشت.

 گل آرایی مراسم عروسی 

گل آرایی جایگاه عروس و داماد با سبک گل آرايی مدرن بسیار پرطرفدار و کاربردی است. گل آرایی زیبا شکوه و جلوه خاصی به مراسم می دهد. هرچه تزیین میز با گل طبیعی یا با تزیین میز با گل و شمع های بیشتری انجام شود تاثیر بیشتری بر مهمانان خواهد گذاشت. تزیین سن عروس و داماد و تزیین پشت سر عروس و داماد با تور، ساتن، گل های طبیعی و شمع لوسترهای گل بسیار زیبا خواهد بود. از جمله کارهای خدمات مجالس عروسی گل آرایی سالن عروسی است که با سپردن این کار به یک تشریفات مجالس با سابقه می تواند به بهترین شکل انجام شود.

 گل آرایی سالن عروسی 

گل آرایی خدمات مجالس عروسی به عواملی وابسته است : فصل برگزاری عروسی ، سلیقه عروس و داماد , میزان هزینه و بودجه گل آرایی سقف سالن با گل های زیبا عروسی را بسیار پر زرق و برق و با شکوه میکند.گویی شما در آسمان یک باغ به صورت وارونه در حال قدم زدنید، گلدانی شیشه ای از شکوفه های فصلی رو میز قرار دهید.

 گل آرایی جایگاه عروس و داماد 

گل آرایی جایگاه عروس متنوع می تواند دارای طرح های مختلفی مختلفی باشه مانند  گل آرایی بصورت ریسه ای، آبشاری و یا استفاده از کاپ گل در طرفین و همچنین و گل آرایی ریسه ای روی میز عروس دادماد و طرح های متنوع دیگر طبق نظر عروس و داماد باشد.

ـ جایگاه عروس و داماد مرکز توجه است پس خدمات مجالس عروسی در گل آرایی آن میبایست دقت فراوانی به خرج دهد.

ـ استفاده از لوستر گل به جای لوستر کریستال ، گل‌ها را از یک حلقه به شکل آبشاری آویزان کنید تا نقش یک لوستر را ایفا ‌کند و حس تازگی را القا کند.

 گل آرایی میز شام

ـ با برگ های گل و روبان صندلی و میز میهمانان ویژه را یونیک کنید و بیارایید

ـ یک گل بزرگ و روشن روی دستمال سفره قرار دهید مثل گل داوودی

 گل آرایی ورودی

ـ مسیر ورودی را با گل بیارایید بسیار رمانتیک میشود

ـ یک حلقه گل بر درب ورودی آویزان کنید تا میهمانان را شگفت زده کنید

ـ نصب حلقه‌ای از گل بر روی درب ورودی مراسم مهمانان را بیشتر بر سر ذوق می‌آورد و ایده مناسبی است

تشریفات عروسی شایان فر با سالها تجربه و به کار گیری مجرب ترین کادر حرفه ای خدمات مجالس و طراحی و دیزاین زیباترین تزئینات گل آرایی را در بهترین باغ عروسی و سالن ها ارائه می نماید.