باغ عروسیصفحه اصلی /  باغ عروسی


عروس داماد های عزیز در انتخاب باغ و منو تناسب ظرفیت باغ با تعداد مهمونا و همچنین متناسب بودن منو و پکیج با باغ رو در نظر بگیرن. به طوری که دیده شده عروس و داماد باغ لاکچری رو می پسندند  وقتی بازدید دارن از باغ از ورودی و از سالن و جایگاه و دیزاین باغ و تمامی اکسسوری باغ خوششون میاد که البته حق طبیعی ایشون هم هست زیبایی و لاکچری بودن باغ مورد پسند همه واقع میشه منتها نکته ایی که هست و کمتر مورد توجه قرار میگیره این هست آیا پکیجی که  انتخاب کردن متناسب با این باغ هست؟ 
وقتی که شما منوی نرمال دارید و گل آرایی نرمال دارید باغ مورد نظرتونم باید متناسب با این منو باشه تو یه باغ لاکچری منوی نرمال نمیتونه مناسب باشه و جلوه و زیبایی باغ هم خیلی به چشم نمیاد و برعکس تو باغ معمولی شما منوی لاکچری اجرا کنید شاید اونقدر به چشم نیاد و اکسسوری باغ جوابگوی منوی لاکچری شما نباشه و زحمات شما نادیده گرفته بشه و نکته دوم اینکه باید تعداد مهمونا متناسب با ظرفیت باغ باشد به طور مثال شما تو باغی که ۳۰۰ نفر ظرفیت داشته باشه وقتی مراسم ۱۰۰ نفره داشته باشید شما یه مراسمه بی روح دارید تو یه باغ بزرگ  و در اینجور مواقع باید تمامی فضاهای خالی تو محوطه و توسالن رو با دکوراسیون مختلف پر کنید و هر چقدر هم که تلاش میکنید باز نمیتونید جالی خالی مهمونا رو پر کنید و برعکس این قضیه هم صدق میکند مثلا شما ۳۰۰ تا مهمون دارید تو یه باغ نسبتا کوچیک که در اصل انتخابی اشتباه است. چیدمان فشرده ، فضای رقص کم ، کریدورهای تنگ جهت پذیرایی و رفت آمد مهمونا و... خوب ببینید توجه به نکات اولیه  و البته مهم چه نقشی در بهتر برگزار شدن مراسم شما خواهد داشت. مشاوره و استفاده از تجربیات تشریفات میتونه چه نقشی در آگاهی دادن و آرامش خیال عروس دامادهای عزیز در بر داشته باشه. 
تشریفات شایان فر با برگزاری مراسم های مختلف  با برخورد با این موارد توانسته تجربیات مهمی کسب کند که امروز میتونیم  مشاوره به عروس و داماد های عزیز بدهیم.

در سالهای اخیر گرایش زوج های جوان به برگزای مراسم عروسی در تالار افزایش پیدا کرده است. به گونه ایی که هم اکنون تعداد قابل توجهی از زوج ها مراسم عروسی خود را در باغ تالار و یا حتی در تالار های عروسی خصوصی برگزار می گردد. انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات شایان فر بسپارید تا از پیشنهادات ویژه ما برخوردار شوید. انتخاب باغ عروسی با در نظر گرفتن سلیقه، بودجه ، تعدا میهمان و موقعیت جغرافیایی مناسب یکی از موثرترین عوامل در برگزاری هرچه باشکوه تر یک مراسم عروسی است. تشریفات شایان فر با ارایه پیشنهادات متعدد امکان انتخاب یک باغ عروسی خوب را به شما هدیه می نماید.

یکی اینکه انتخاب باغ را به تشریفات شایان فر بسپارید که بهترین باغ  از نظر نزدیکی و خوش مسیر بودن و دارای امکانات فراوان و مسایل دیگر ... و البته متناسب بودجه عروس و دامادهای عزیز بتوانند معرفی کرد که بتوانند یک مراسم با بهترین کیفیت در آن برگزار کرد. هر باغی مناسب برگزاری مراسم نیست صرفا با تبلیغات و عکس  هر باغی نمی شود  برگزاری مراسم تو  هر باغی ریسک  کرد. 
تشریفات شایان فر با توجه به سابقه برگزاری در باغهای مختلف بهترین باغ  که از هر نظر مورد تایید باشد رو معرفی میکند که عروس دامادها با خیال راحت و بدون دغدغه  به فکر کارای خارج از باغ  باشند.

 ویژگی های مهم یک باغ عروس ایده آل و مناسب جهت برگزاری مراسم عروسی

ـ باغ عروسی منتخب شما می بایست سالنی با ظرفیت متناسب با تعداد میهمانان شما باشد.
ـ سالن عروسی خوب باید سیستم گرمایش و سرمایش و تهویه مطبوع مناسب داشته باشد.
ـ باغ عروسی می بایست پارکینگ مناسب جهت پارک ماشین میهمانان شما داشته باشد.
ـ باغ عروسی باید نورپردازی مناسب برای محوطه باز داشته باشد.
ـ در انتخاب باغ عروسی توجه شود که رختکن و به تعداد کافی سرویس بهداشتی مجزا جهت بانوان و آقایان موجود باشد.
ـ و همچنین داشتن سقف بلند و حداقل تعداد ستون در داخل سالن می تواند به زیبایی چیدمان سالن عروسی کمک نماید.

داشتن امکانات دیگر از قبیل فضای سبز در باغ عروسی، نورپردازی خاص در فضای باز و داخل سالن باغ عروسی، استیج مناسب جهت گروه موزیک در سالن باغ عروسی، نورپردازی مناسب داخل سالن باغ عروسی جهت پیست رقص و موزیک و... می تواند ار جمله نکاتی باشد که هنگام انتخاب عروسی باید به آنها توجه داشت.